Gaziosmanpaşa Parça Eşya

Gaziosmanpaşa Parça Eşya

Gaziosmanpaşa Parça Eşya Nakliyat hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda, Uzun yıllardır Gaziosmanpaşa'da kurumsal olarak hizmet veren evden eve nakliyat ve Ofis taşıma hizmetlerini başarı ile gerçekleştiren Gaziosmanpaşa nakliyat firması bu ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak bilgi donanım, deneyime sahiptir. Nakliyat firmaları arasında İstanbul’da lider konumda bulunan firma, nakliyat işinde A’dan Z’ye tüm aşamalarda özenle çalışmakta ve eşyalarınızın yeni noktaya taşınmasında gerekli olan donanım ve insan gücünü sağlamaktadır. Dilerseniz şehir içinde kamyonet kiralama ihtiyaçlarınızda da sizle yardımcı olmaktadır.

Başarının Sırrı İşi Sevmektir

Gaziosmanpaşa nakliyat firması, kuruluşundan bu yana, işini seven bir ekiple işe başladı. Modern araçları tahsis ederek hızlı – güvenli ve ucuz fiyatlarla hem şehir içinde hem de şehir dışında geniş bir nakliyat ağına sahip oldu. Parça eşya nakliyat hizmetinde bir öncü olmak için gereken tüm alt yapı araç ve donanımı edindi.

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığında biraz daha hassas davranarak, kırılabilir ve kırılmaz eşyaların taşınmasında özel bir ambalaj – kolileme sistemi kurarak olası kaza - kırılma deforme olma sorunlarını önceden engeller. Böylece müşteriler de tam bekledikleri gibi, eşyalarının zamanında ve teslim ettikleri gibi sağlam teslim alırlar.

Fuar Taşımacılığı

Gaziosmanpaşa nakliyat şirketi geniş çaplı taşınma işlemlerinde de çözüm ortağınız oluyor. Fabrika taşıma, evden eve nakliyat, ofisten eve nakliyat ofisten ofise nakliyat, büyük şirketler, atölyelerin taşınması gibi daha geniş çaplı taşınma işlemlerini de başarılı bir şekilde üstleniyor.

Profesyonel Ekspertiz Hizmeti

İster ofis olsun ister ev, fabrika iş yeri olsun, Gaziosmanpaşa nakliyat firması önce bir keşif hizmeti verir. Taşınacak eşyalar için bir ön araştırma ve listeleme yapar. Gerekli olan hamal ve araç kapasitesini tespit eder. Gidilecek noktaya kadar olan mesafeyi hesaplar. Nakliye ücretinin ne olacağını belirler. Bu aşamadan sonra size fiyat bilgisi verilir. Size verilen nakliyat teklifleri rakip firmalardan çok daha düşüktür.