Gaziosmanpaşa Nakliye Firması

Gaziosmanpaşa Nakliye Firması

Rakip firmalardan farklı bir hizmet anlayışı içinde, müşteri memnuniyetini sağlamak için hizmette sınır tanımayan ve daima daha iyi hizmet için yeni projeler üreten Gaziosmanpaşa Nakliye Firması ile taşınırken içiniz rahat olacak. Taşınma sürecini sizler için mümkün olduğu kadar basite indirgeyen firmanın hizmetleri siz değerli müşterilerin yüzünü güldürecek.

İnsanların en fazla tercih ettiği hizmetler arasında firma elemanlarının koli - ambalaj işlemlerini profesyonelce yapması gelir ki Gaziosmanpaşa Nakliye Firması bu hizmeti vermektedir. Keşif için sizden para talep etmez. Eşyalarınızı teker teker belirler. Kamyon kasa hacmine göre ücretlendirir. Az sayıda eşyalar için, büyük kasa kamyonlar kullanmaz. Eşyalarınızı titizlikle söker, ambalajlar kolilere yerleştirir ve etiketlendirir.

Böylece yeni evinize gelen eşyaların tespiti daha kolay olur. Yeni evinize gittiğinizde yine firma elemanları eşyaları söktüğü gibi takar. Üstelik sizin belirlediğiniz noktalara yerleştirir.

Sınırsız Nakliyat Hizmetleri

Ancak gazı alınmış klima gibi eşyaların ve duvarın delinmesini gerektirecek eşyaların monte edilmesi elbette ki nakliye elemanlarının işi değildir. Dilerseniz küçük eşyalarınızı kendiniz kolileyebilir, daha büyük parçalar olan mobilyaları ve beyaz eşyaları nakliye elemanlarına bırakabilirsiniz. Ya da bu büyük eşyalar da dahil olarak, ambalaj işlerini kendiniz üstlendiğinizde, firma size sadece taşıma hizmeti verdiğinden nakliye ücreti de düşecektir. Ayrıca yeni evinize taşınan eşyalarınız yerli yerine ulaştırıldığında, son aşamada dilerseniz temizlik de yaparlar. Fakat bu tür bir hizmet için önceden anlaşma yapmanızda yarar vardır.

Taşınma Öncesinde Ön Araştırma Yapmak

Müşteriler, eşyalarına çok değer verirler, bu nedenle çalışacakları firmayı iyi tanımak isterler. Örnek vermek gerekirse, vasıfsız ve bilgisiz ucuz eleman çalıştıran ve profesyonel olmayan bir firma, eşyalarınıza muhakkak zarar verecektir. Çünkü bu işi iyi bilmez. Bu nedenle hep ısrarla belirtiğimiz gibi, Gaziosmanpaşa Nakliye Firması gibi işinin ehli bir firma ile çalışmanız sizin faydanıza olacaktır.

İkinci önemli konu; araçlar ve kullanılacak ambalaj malzemeleridir. Kış ayında karşı yağmurlu bir havada taşınmanız gerektiğinde, açık kasalı bir nakliye aracı, tüm eşyalarınızı mahvedecektir. Kapalı kasalarla taşıma yapmak böyle zamanlarda önemlidir. Yine fiyat avantajları indirimler ve kredi kartı gibi ödeme kolaylıkları var mıdır, bu da çok önemli bir konudur.