Asansörlü Nakliyat Hizmetlerinin Faydaları

Gaziosmanpaşa Asansörlü Nakliyat Hizmetleri İle Sorunsuz ve Güvenli Eşya Taşıma Hizmetine Kavuşun. Gaziosmanpaşa Asansörlü Nakliyat firması, sizlere 20 yılı aşkın süredir, tüm İstanbul ilçelerinde ve şehirlerarası nakliyat ihtiyacınızda yardımcı olmaktadır. Asansörlü nakliyat araçları son derece modern olup ihtiyacı ziyadesi ile karşılamaktadır. En yüksek katlara dahi eşya indirme-yükleme işlerini kolaylaştıran bu araçlar sayesinde, tüm eşyalarınız dakikalar içinde güvenle taşınabiliyor. Asansörlü araçların en büyük yararları arasında zamandan tasarruf etmesi ve merdiven-bina içi asansörlere ihtiyaç duymamalarıdır. Böylece eşyalarınız çok daha sorunsuz ve zarar görme riski olmadan taşınırlar.

Gaziosmanpaşa Asansörlü Nakliyat firması İstanbul’a ilk kez asansörlü nakliye araçlarını getirten firmalardan biridir. Bu yöntemle çok yüksek katlı dairelerdeki eşyaların irili ufaklı olarak taşınması çok kolaylaşmıştır. Deneyimli sürücüler; müsait daireler için ve trafik sorunu olmayan dar sokaklarda dahi bu araçları profesyonel olarak kullanmaktadırlar. Buradaki tek sorun; taşınacağınız evin bu tür bir taşımaya uygun bir yapıda olmamasıdır.

Modüler asansörlerin dairenize ulaşması için daire yapısının müsait olmasının gerekliliği dışında, binanızın çok işlek bir noktada olması da sorun yaratabilir. Gün boyu yoğun trafiğin yaşandığı alanlar için asansörlü araçlarla nakliyat işlemleri sorunlu olmaktadır. Taşınma öncesinde Gaziosmanpaşa Asansörlü Nakliyat firması ile görüşerek durum değerlendirmesi yapabilirsiniz. Çünkü siz uygun olduğunu düşünebilirsiniz ancak nakliye şirketi bunun uygun olmadığını gördüklerinde aracın getirilmesi size masraf çıkarabilir.

Asansörlü Araçlarla Nakliyat

Asansörlü araçlar, kaçıncı katta iseniz o katın balkonuna kadar uzatılabilir. Ya da çift kanatlı pencereniz varsa bunlar sökülerek de nakliyat işlemi başlatılabilir. Eşyaları taşımak üzere görevli personeller binanızdaki asansör ve merdivenleri yine kullanabilirler. Daha küçük kolileri bu yolla indirebilirler.

Asansörlü Araçlarla Nakliyat Fiyatları

Gaziosmanpaşa Asansörlü Nakliyat firması ile görüştüğünüzde, piyasaya göre çok daha uygun fiyatlar alabilirsiniz. Çünkü tüm araçlar firmanın kendisine aittir ve dışarıdan kiralanmamıştır. Bu da müşterilere avantaj sağlar. 200 TL ile 500 TL arasında değişebilen asansörlü nakliyat ücretleri taşınacak eşyaların durumuna ve dairenin yüksekliğine, işin zorluğuna ve alacağı zamana göre değişebilir. Bu yöntemle eşya taşımanın tek dez avantajı, çok küçük bir ihtimal olsa da eşyaların düşmesidir. Gaziosmanpaşa Asansörlü Nakliyat firması ile çalıştığınızda bu riski daha da düşürebilirsiniz.